Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty48%La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
 48% [ 14 ]
Maria
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty52%La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)

In jos 
+5
flori82
Iuly35
Anna
DD
dolcemaria
9 participanți
AutorMesaj
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyVin Mai 07, 2010 7:00 am

La multe lunite printesa mica(astazi implinesti 9 lunite), multa sanatate si sa ai parte numai de bucurii.



:happybirthday: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 343789 :fgtrd :


Ultima editare efectuata de catre dolcemaria in Vin Mai 07, 2010 7:06 am, editata de 2 ori
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyVin Mai 07, 2010 7:01 am

multi ani si de la noi;e o dulceata de papusa
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyVin Mai 07, 2010 7:06 am

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 993161u1qle7vbg3 pupici pt abi
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyVin Mai 07, 2010 7:14 am

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 442705 si din partea noastra, " la multe lunite",sanatate ,fericire...si parintilor......sa se bucure de tine,multiii ani ....
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyVin Mai 07, 2010 7:25 am

:mmmm: pupic si o samapnie abi
Sus In jos
flori82
mamica super
mamica super
flori82


Mesaje : 56
Varsta : 41

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyVin Mai 07, 2010 3:20 pm

Vă mulţumim mult , mămici, pentru surpriza pe care ne-aţi făcut-o. Pupici de la Abi pt toţi bebeii dulci de pe forum.
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyMier Iul 07, 2010 8:14 am

La multe lunite printesa mica, astazi implinesti 11 lunite, mai ai putin pana la un anisor, sa fi sanatoasa si sa le aduci parintilor numai bucurii. La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 442705 La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 343789


Happy Birthday Myspace Comments
MyNiceProfile.com
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyMier Iul 07, 2010 10:04 am

wow ce repede trece timpul multe lunite abi si raluca face 1 an si 5 luni azi
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyMier Iul 07, 2010 10:08 am

La multe lunite Abi si din partea noastra...sa cresti mare, sanatoasa.... yjgj
....si parintii sa fie sanatosi kuhy

pt anna.....si pt Ralu,multe lunite inainte cu sanatate,sa creasca mare....e mai mica,cu o luna decat Dayana...ea a implinit ieri un an jum... yjgj
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyMier Iul 07, 2010 10:34 am

Ooo, multe lunite Ralucutza, multa sanatate si numai bucurii.

Happy Birthday Myspace Comments
MyNiceProfile.com
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyMier Iul 07, 2010 12:15 pm

multe lunite si din partea mea..pupicii multii
Sus In jos
flori82
mamica super
mamica super
flori82


Mesaje : 56
Varsta : 41

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyJoi Iul 08, 2010 9:19 pm

Multumim, mamici! Da, trece timpul! La multi ani si lui Ralu si pupici dulci!
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptySam Aug 07, 2010 7:13 am

Astazi printesa Iulia Abigail implineste frumoasa varsta de 1 anisor, La multi ani, multa sanatate si sa ai parte numai de bucurii.

Te pupam dulceee!!

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 88034

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 88257
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptySam Aug 07, 2010 7:57 am

La multi ani!!!sa fie sanatoasa si sa creasca mare mare.......... La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 341670
Sus In jos
flori82
mamica super
mamica super
flori82


Mesaje : 56
Varsta : 41

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptySam Aug 07, 2010 8:21 am

Multumim, mamici! Daaaaa...printesa noastra azi face un anisor, parca nu-mi vine sa cred !!!!!!!! Si mami si tati ii ureaza LA MULTI ANI!, sa fie sanatoasa si cuminte! Ingerasul nostru, minunea vietii noastre, te iubim mult, mult de tot!
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptySam Aug 07, 2010 12:00 pm

cu iubire de ingeras.
cu dulceata de fluturas.
cu miere de albina si
cu ciocolata cea mai fina iti urez
cel mai dulce :la multi ani La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 343789 gata ai o domnisoara ...ce mai.... La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 749457
Sus In jos
briana19
mamica noua
mamica noua
avatar


Mesaje : 1
Varsta : 33
stare de spirit : foarte buna

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptySam Aug 07, 2010 2:09 pm

la multi ani si din partea noastra!!!!sa cresti mare si sanatoasa La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 442705 La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) 343789
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyDum Aug 08, 2010 8:11 am

la multi multi anisori!!sa cresti mare si sanatoasa
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) EmptyLun Aug 09, 2010 4:29 am

venim si noi,cu intarziere.....la multi ani,ingeras,sa cresti mare ,sa fii sanatoasa.... yjgj
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)   La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82) Empty

Sus In jos
 
La multi ani Iulia Abigail!!!(mama flori82)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi ani...flori82
» La multe lunite,iulia!!(mami adriana)
» flori82 album
» am vergeturi cum scap de ele ?
» mama surogat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ANIVERSĂRI :: Zilele de naştere a bebeluşilor-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente