Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
ce jucarii prefera bebeii vostri EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
ce jucarii prefera bebeii vostri Empty48%ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
 48% [ 14 ]
Maria
ce jucarii prefera bebeii vostri Empty52%ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 ce jucarii prefera bebeii vostri

In jos 
+3
mariaa
Anna
mamicisibebelasi
7 participanți
AutorMesaj
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyJoi Feb 04, 2010 10:08 pm

adi acum e mare si prefera jocurile pe calc,daria tot ce nui voie;telecomanda,mausu de la calc,tastatura si mai multe
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 33
stare de spirit : super

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyVin Feb 05, 2010 8:56 pm

raluca papusile dar le rupe :[url=http://en
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyVin Feb 05, 2010 11:07 pm

noii avemm pian muzicall cu activitati sii cabluri telecomenzi tot ce prinde
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptySam Feb 06, 2010 11:29 am

al meu tot ce e nou,nu mai zic de laptop,e preferatul lui :S:


Ultima editare efectuata de catre mami_de_kevin in Dum Feb 07, 2010 12:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptySam Feb 06, 2010 11:44 pm

asa sunt copii fooartee curiosiii 👅
Sus In jos
ancacornel
mamica super
mamica super
ancacornel


Mesaje : 166
Varsta : 40
stare de spirit : OPTIMISTA,CURAJOASA

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyDum Feb 07, 2010 12:22 pm

STEFI SE PLICTISESTE FOARTE REPEDE DE O JUCARIE ...IN GENERAL PE CE PUNE TATI MANA AIA II PLACE...TELEFON,CHEI MASINA ,CALCULATOR....DE JUCARII E PLICTISIT :bebenervos:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyDum Feb 07, 2010 12:34 pm

si al meu se plictiseste repede de o jucarie,daca´i dau periuta lui de dinti sau o cruciulita (in general obiecte mici ,bine nu ii dau obiecte pe care le poate inghiti) n´am treaba cu el . :inima:
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyMier Feb 10, 2010 11:15 pm

asa e si daria dar si adi cind primeste vreo masinuta noua sau altceva se joaca cu ea o zi doua si gata
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptySam Feb 13, 2010 5:18 am

kev a primit o jucarie noua care canta ,e tare incantat de ea ce jucarii prefera bebeii vostri 665942
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyMar Feb 23, 2010 1:27 pm

oare cit o sal tina pe noi nu ne tin jucariile imediat le strica
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyMar Feb 23, 2010 1:34 pm

Singura jucarie pe care o prefera si la care nu atenteaza este ursuletul"bebe"cu care doarme,in rest,nimic nu rezista;e curios sa vada din ce sunt facute
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyMar Feb 23, 2010 2:51 pm

asa se desteapta ei mai bn...eu nu o cert cind desface ceva pt ca ea reaba sa vada ce este acolo
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyMier Feb 24, 2010 9:35 am

Copiii tehnologiei cum sunt ai nostri prefera telefoane,telecomenzi;tot ce nu stiam noi ca exista in copilaria noastra
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyMier Feb 24, 2010 12:56 pm

vai saracu maus de la calc de cite ori a fost desfacut de daria
Sus In jos
cao2011
mamica super
mamica super
cao2011


Mesaje : 163
Varsta : 47
stare de spirit : ok

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyVin Mar 19, 2010 3:29 pm

si noi tot cu ce nu trebuie ne jucam, de ex. ligheanul in care pun rufele spalate. f foarte bun pe post de masina...masa de intins rufe, e ideala pt.a alerga pe langa ea (pusa invers cu picioarele in sus), cu farasul si matura, cu bete, de papusi nu e interesata. Mai nou vrea un avion mare sa incapa in el ca sa zboare.... Si nelipsitele telefoane (ale noastre), am schimbat de 3 ori tastatura si mouse-ul de la calc, si in general jucariile cu baterii. Si e fata......Mai face si cuburi, "citeste" carti, picteaza (si nu numai pe hartie sunny ), se uita la o poveste pe dvd. Dar tot timpul tre sa aiba companie: mami sau tati. Singura nu....
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyVin Mar 19, 2010 3:49 pm

asa sunt copii numai cu ce nu trebe se joaca
e mai interesant
Sus In jos
andreiutza
mamica super
mamica super
andreiutza


Mesaje : 90

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyLun Mar 22, 2010 12:55 pm

buna sunt mama andreei fetita mea prefera mult papusile i sunt tare dragi
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyMar Mar 23, 2010 10:13 pm

ee bn ca ai plac papusile daria nu se joaca cu ele
Sus In jos
CATASTEFY
mamica super
mamica super
CATASTEFY


Mesaje : 132
stare de spirit : FERICITA

ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri EmptyMar Mar 30, 2010 5:23 pm

STEFANUT E INEBUNIT DUPA MINGI SI JUCARII MUZICALE
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce jucarii prefera bebeii vostri Empty
MesajSubiect: Re: ce jucarii prefera bebeii vostri   ce jucarii prefera bebeii vostri Empty

Sus In jos
 
ce jucarii prefera bebeii vostri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce mancare prefera cel mai mult bebeii vostri?
» cate kg au bebeii vostri?
» BEBEII VOSTRI DORM INVELITI NOAPTEA?
» CE FEL DE APA FOLOSITI LA BEBEII VOSTRI
» Ce fructe mananca bebeii vostri?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: TOTUL DESPRE BEBELUŞI :: Băieţeii şi Fetiţe-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Creati un forum | Cultura si Societate | Adolescenta, Copilarie, Familie | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente