Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty48%sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty52%sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 sotul va face cadouri?

In jos 
+9
iulia_mama_evelynei
dia
Iuly35
nikole
cao2011
Magda
mariaa
mamicisibebelasi
Anna
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyJoi Feb 04, 2010 9:44 pm

Rezumarea primului mesaj :

:http://mamicis al meu nu e asa darnic
Sus In jos

AutorMesaj
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyDum Aug 08, 2010 8:06 am

conteaza mai mult ca orice,asta da dovada de iubire,ti-a aratat cat de mult tine la tn,cat de mult te iubeste
Sus In jos
ancanaomi
mamica super
mamica super
ancanaomi


Mesaje : 462
Varsta : 44

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyLun Aug 09, 2010 11:58 am

asa e dolcemaria, e bine ca are intentie, si sotul mai merge la soacra si imi aduce flori de la ea, ea are foarte multe flori, ma bucura gestul asta , important e ca s-a gandit la asta
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyLun Aug 09, 2010 12:50 pm

dupa mine cel mai frumos cadou este,,intelegerea,,
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyLun Aug 09, 2010 1:45 pm

e bine atunci cand sunteti numai voi si nu intervine nimeni cum intervine la mine
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyLun Aug 09, 2010 1:56 pm

Asa este Nikole, noi suntem numai noi doi+ingerasul nostru scump Maria sotul va face cadouri? - Pagina 3 435847
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyLun Aug 09, 2010 2:03 pm

si noi eram asa dar soacra nu are loc si mi-a cam distrus casnicia
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyLun Aug 09, 2010 2:13 pm

nikole nu mai pune tot la suflet,acum ca esti graviduta ar trebui sa fii cea mai fericita>incearca,, sa pui cartile pe fata,, cu sotul tau...altfel.....e nasol...aaaa eu as incerca 1 data cu sotul daca vad ca nu rezolv nimik atunci cand ii prind pe amandoi (soacra si fiu)lansez subiectul....direct si fara ocolisuri...parerea mea:gandestete ca ve-i avea mare nevoie de liniste sufleteasca si de care o mai fi cu venirea pruncului...te pup sotul va face cadouri? - Pagina 3 435847
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyLun Aug 09, 2010 2:14 pm

asta e chestia ca m-am luptat singura cu morile de vant pt el tine cu mama-sa si ii ia ei apararea
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyLun Aug 09, 2010 2:18 pm

scuza-ma !!!!!!dar cu cine doarme,mananca,o sa aiba un bebe...etc cu ,,mama lui?)atunci eu l-as scutura un pic....si i-as pune bagajelul si sa plece cu tot cu ea in lumea largamai ales in perioada asta...sincer sper sa-si deschida ochii inainte sa fie prea tarziu...pacat
Exclamation
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyLun Aug 09, 2010 2:49 pm

nu sta el la mine stau el la el asta-i prob
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyLun Aug 09, 2010 10:35 pm

nikole,fii deschisa cu el...spune-i ce te nelinisteste
acum tu il cunosti mai bine,prinde si tu un moment frumos si spune-i cu delicatete,calma-ca daca nu :il v-a lua drept repros... sotul va face cadouri? - Pagina 3 435847
daca nu sunt prea indiscreta,,soacrei ce-i trebuie?ce nu-i ajunge?,,
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyMar Aug 10, 2010 4:36 am

am citit ce a-ti scris fetelor si nu ma pot"abtine" sa nu scriu si eu ceva de soacra sotul va face cadouri? - Pagina 3 248404 ...la subiectul "soacre pro sau contra" s-a tot povestit cum e cu soacra....hai sa ne" intalnim" acolo,si sa incercam sa o ajutam pe nikole...sincer am trecut prin asta si stiu cum e... sotul va face cadouri? - Pagina 3 804862
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyMar Aug 10, 2010 9:19 am

va multum frum fetelor pt sfaturi
Sus In jos
delia_rus84
mamica super
mamica super
delia_rus84


Mesaje : 80
Varsta : 39
stare de spirit : fericita si implinita

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyMier Aug 11, 2010 9:55 am

oooo, ce de soti darnici si harnici pe aici. sotul meu imi aduce flori si cadouri de 3 ori pe an, adica de ziua mea, de aniversarea noastra si de 8 martie. in rest nu prea. ma mai surprinde eventual cu spalatul vaselor sau cu maturatul, datul cu aspiratorul, stersul prafului, si alte treburi prin casa. sau pur si simplu imi da niste banuti, asa din partea lui si imi zice sa merg la coafor sau la cosmetica, manichiura, sau pur si simplu ma trimite cu fetele la cafea, sa ma mai relaxez si eu. si mie mi-e de-ajuns
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyMier Aug 11, 2010 9:58 am

wow super delia sot kuhy
Sus In jos
delia_rus84
mamica super
mamica super
delia_rus84


Mesaje : 80
Varsta : 39
stare de spirit : fericita si implinita

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyMier Aug 11, 2010 10:06 am

da, am noroc cu el, si in fiecare zi ii multumesc lui D-zeu pentru el si fetita noastra
Sus In jos
dolcemaria
Moderator
Moderator
dolcemaria


Mesaje : 944
Varsta : 40
stare de spirit : Foarte buna!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyMier Aug 11, 2010 10:10 am

Sa-ti traiasca sotu' Delia kuhy si sa aiba obiceiurile astea tot timpul TTTT
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyMier Aug 11, 2010 11:14 am

tine-i Doamne naravu cheers
Sus In jos
yry
mamica super
mamica super
yry


Mesaje : 37
Varsta : 39

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyVin Sept 24, 2010 9:44 pm

sotul meu nu imi face cadouri sincer niciodata nu mia facut dar e asa de dulce si fara nu mai astept nimic fetelor nu am nevoie de cadouri cand am tot ce imi trebuie e bun calm rabdator ascultator cuminte (bine s cand se supara se supara dar ii si trece repede) noi discutam absolut despre orice el ma invata pe mine multe lucruri deci nu stiu daca miar mai trebui cadouri
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptySam Sept 25, 2010 8:29 am

ce frumos irnia bravo pt voi sotul va face cadouri? - Pagina 3 284405
Sus In jos
yry
mamica super
mamica super
yry


Mesaje : 37
Varsta : 39

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptySam Sept 25, 2010 5:55 pm

mersi mult ana
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptySam Sept 25, 2010 8:00 pm

as putea sp ca ai un sot model,sa-ti traiasca cheers
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptySam Sept 25, 2010 8:00 pm

as putea sp ca ai un sot model,sa-ti traiasca cheers
Sus In jos
yry
mamica super
mamica super
yry


Mesaje : 37
Varsta : 39

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyDum Sept 26, 2010 11:30 am

multumesc la fel sper sa nu se schimbe uite sunt de vineri dimineata plecata de acasa am venit la o prietena sa stau cu bebele de 2 luni ca ea are nunta ma suna tot timpul ce fac ma descurc sunt obosita am mancat el dragutu a ramas cu edy al nostru acasa in loc sa se odihnaeasca ca munceste mult da a zis sa stau eu linistita cu bebe ca e destul cu unu sa nu il mai am si pe fiumeu care e rau ca focu dar ma intelege si ma sprijina
va dati seama ca miar fii placut si mie sa primesc flori sau cadouri dar ma multumesc cu ce am ca NEMULTUMITULUI II IA DUMNEZEU DARU NU???
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 EmptyDum Sept 26, 2010 9:54 pm

pretuieste ceea ce ai
Sus In jos
Continut sponsorizat





sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: sotul va face cadouri?   sotul va face cadouri? - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
sotul va face cadouri?
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Sotul ideal, sotia ideala
» VA AJUTA SOTUL IN CRESTEREA COPILULUI?
» ce prajituri mancaruri face-ti de paste ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: Despre căsnicia noastră-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente