Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty48%SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty52%SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 SOACRELE;PRO sau CONTRA?

In jos 
+14
iulia_mama_evelynei
feliciaboar
nikole
rebek2508
olo_family
dia
Iuly35
DD
cao2011
andreiutza
Andreea Stefan
Anna
mamicisibebelasi
mariaa
18 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptySam Feb 27, 2010 12:15 pm

Rezumarea primului mesaj :

Haideti sa vorbim despre soacre;cum se poarta cu voi,cum va purtati voi cu ele?Sunt PRO sau CONTRA voastra?
Sus In jos

AutorMesaj
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyMier Iun 16, 2010 6:57 pm

da,la soacra nu-i srica ca si asa socru ii plecat SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 618293
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyMier Iun 16, 2010 7:01 pm

fellicia tare mai esti SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 298658
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyMier Iun 16, 2010 7:10 pm

ele gandesc ca asa e mai bn,dupa cum fac ele
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyMier Iun 16, 2010 7:13 pm

pai ma distrez si eu un pic ca o tecut canicula si o venit ploaia m-am inviorat un pic asa
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyMier Iun 16, 2010 7:18 pm

nu vreti sa le luam p toate si sa le inchidem intr-o cusca cu lei:)) SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724 ce idei imi vin
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyMier Iun 16, 2010 8:15 pm

a mai bine buna idee numa ma gandesc la saraci Lei o sa faca indigestie,si sunt pre frumosi pacat de ei dar scapam noi SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 10:10 am

TTTT pana sa raman insarcinata tot bolborosea ...vrem nepot SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 479128 ;acum nici macar nu suna sa intrebe ce face micuta ...cred ca nu se astepta sa fie fetita ...i-am dat planurile peste cap SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 913730 dar imi este indiferent...inainte puneam la suflet tot ce imi zicea ...dar acum le pun in alta parte hhhh creca de asta a crescut si asa de MARE....HI HI HI TTTT
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 10:48 am

oricum ai da-o nici cum nu e bine cu ele,a mea cand a auzit ca am ramas insarcinata a spus ca pentru ea asta e cea mai proasta veste
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 11:45 am

uite deºaia nu ai tu burtik mare si frumoasa....k nu iºa cazut bine vestea la soacra:)) SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 298658 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 749457 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 634724
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 11:52 am

mdaaaaaaaaaa ca de aia nu mai pot eu de parerea ei ori vb ea ori latra un caine tot aia imi e
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 11:57 am

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 521412 SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 841731
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 12:09 pm

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 298658
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 1:28 pm

important este sa ne intelegem bine cu jumatatea noastra(sotul)apoi...ceilalti...nu? SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 990994
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 2:28 pm

deci, sa nu "ma plang" de soacra..caci" are "balta peste"...sunt destule ca a mea.... SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 749457
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 2:35 pm

da iulia_panaite asa spunea si a meu vai ce imi doresc un nepot dupa ce so intamplat cu antonio si o murit zicea no las ca mai faci nu-i bai dar o uitat ca prietena ei de familie o fost de vina o doctorita nesimtita,acum ca il avem pe andrei la fel nu suna doamne feri ii da sotu raportu dar pe mine nu ma suna si cand eram gravida zicea deabia astept sa nasti ca in fiecare sapatamana vin la voi dar sigur o venit atunci 2 zile pe urma inca de vreo 3 ori si gata asta e dar nu mai conteaza acum vb lu buni ti-ai facut copil crestel,problema alta ii nu stiu ce ii tot baga in cap la sotu ca de 2 zile ne certam si o tot aduce in discutie pe masa i-am zis azi mata sau noi frate da ce naiba nu-i ajung bani vrea si de la el mutesa la ea asta cat ar avea e multi nu o mai satura dumnezeu M-AM SATURAT
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 3:12 pm

daca ne mai putem intelege bine si cu sotul eu una am momente cand ma cert cu el din cauza lu masa ca m-am saturat de ea nu o mai suport
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 3:15 pm

nikole nu te enerva pt bebe is trecatoare dar mai vin
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 3:19 pm

stai sa vezi cand o fi sa nasc ca imi va fi tot timpul aici pe cap atunci o sa aibe ce sa barfeasca
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 4:04 pm

nikole si feliciaboar
este cel mai bine sa vb deschis cu sotul si sa-i zici cum stau lucrurile...eu am tacut o gramada de vreme...al meu zice :bleaga esti ...tu nu ai gura sa vb...binenteles civilizat...apropo sa-ti zic ceva amuzant ...i-am zis ca exista aici in spania un test pt a vedea daca poti face baiat si i-am zis ca eu voi avea numai fete SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 521412 ....mai avea un pic si facea stop cardiac
nikol imi pare nespus de rau pt bebe...nu vreau sa intru in detalii ...cred ca-i destul de dureros sa treci prin ce ai trecut tu....fii tare nu t-e lasa manipulata de nimeni niciodata...scuza-mi duritatea cuvintelor...dar asa am fost eu-manipulata ...acum m-am trezit la realitate...si stii ce bine ma simt ...zii ca ea si fa ca tine...important este sa porti cat mai repede o dicutie cu sotul tau dar fii calma...incearca sa -l lasi sa-ti explice de ce are un comportament diferit...nu incerca niciodata sa-l pui sa aleaga intre voi(copil si tu)si parintii lui....e cea mai mare prostie-fiecare trebuie sa-si aiba locul lui....pupici sper sa nu deranjez pe nimeni... SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 435847
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 4:13 pm

ai dreptate iulia...f multi baieti sunt mamosi.... SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 804862 ......si le e f greu sa aleaga....asa ca nikole vb cu al tau barbatel si spune-ti oful...si pt mine e enervant caci stiu cum e(am "muncit"ani sa il descotorosesc cat de cat de mamik lui) ...duminica viitoare avem"program" de mers la ei..de sf Petru...chiar nu vreau sa fiu"pusa" DIN NOU in situatie penibila(caci va avea musafiri) de a fi iar barfita....sotul stiind situatia a venit cu ideea de a le strica jocul SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 65297 ....noi vom merge sambataaaa...impacam si capra(eu) si varza(soacra)... SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 749457
Sus In jos
nikole
Mamica Excelenta
Mamica Excelenta
nikole


Mesaje : 1436
Varsta : 35
stare de spirit : ferikita si implinita!!!

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 4:21 pm

cea mai tare lovitura pt mine a fost cd a sp ca el nu se va certa niciodata cu mama sa pt mine,de parca l-as fi pus eu sa afca asta......................mor cand ma obliga sa merg la mama-sa cu el,ne certam mereu p tema asta ca eu nu o suport si el ma forteaza sa fac lucruri care nu-mi plac
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 4:35 pm

xxxx of te inteleg perfect caci si eu "sufar" de "dragul soacrei"...nici pe mine nu ma inghite a mea soacra pt ca" i-am luat baiatul de langa ea"...auzi"baiatul"are 47 ani...in fine.....apropo in ce zodie e sotul tau,soacra si tu?...sa vad ce pot face..un sfat nu ar strica,zic eu.... TTTT
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 4:40 pm

cheers as vrea si eu----
Sus In jos
Iuly35
mamica super activa
mamica super activa
Iuly35


Mesaje : 1571
Varsta : 49
stare de spirit : fericita,"implinita"

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 4:42 pm

hhhh ce iulia...o soacra,ca a mea?????...nu iti doresc..... tavalesc
Sus In jos
iulia_mama_evelynei
mamica super activa
mamica super activa
iulia_mama_evelynei


Mesaje : 926
Varsta : 42
stare de spirit : fericita...super fericita....imi iubesc nespus familia....

SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 EmptyJoi Iun 17, 2010 4:46 pm

lol! SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 535197 imi ajunge a ea... chestia cu zodia... SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 341670
Sus In jos
Continut sponsorizat





SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: SOACRELE;PRO sau CONTRA?   SOACRELE;PRO sau CONTRA? - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
SOACRELE;PRO sau CONTRA?
Sus 
Pagina 6 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» PREMERGATOR PRO SAU CONTRA
» Produsele de la Danone...pro sau contra
» PRO SAU CONTRA OPERATIILOR ESTETICE
» ce medicament contra deshidratari stiti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: LA O BÂRFĂ... :: Despre căsnicia noastră-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente