Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty48%ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty
 48% [ 14 ]
Maria
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty52%ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA?

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA?   ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptySam Feb 13, 2010 12:51 am

Rezumarea primului mesaj :

Eu o respect in fiecare zi la daria ,ora 13 pina la 16 acum depinde ca nu doarme tot timpul atit si seara de la 21 pina dimineata 9,10
Sus In jos

AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA?   ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyLun Iun 14, 2010 10:37 am

Denis se duce singur in dormitor;ii spun "hai la nani" si el isi aduna "bebeii"-jucariile de plus,se duce in dormitor,ii arunca peste "gard"-gratiile de la patut si cere "bade"-brate si-l iau,il pup,ii spun "Mnamne-Mnamne"-Domane-Doamne si gata.Nu scoate un sunet.Inchide ochisorii si mami usa si gata.
Sus In jos
feliciaboar
mamica super
mamica super
feliciaboar


Mesaje : 205
Varsta : 40
stare de spirit : fericita ca in sf avem un bebe

ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA?   ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyMar Iun 15, 2010 1:40 pm

noi dormim in sac de dormit in body i-am mai pus si caciulita ca ii geamu deschis si dormim asa de la 22 seara pana dimieata la 7 ,ne trezim mancam iesim afara pana la 10 mai papam o tura si vreo ora suntem jucausi si vorbareti pe urma 1 ora iara tragem un pui de somnic ne trezim papam supita numa ca azi si ieri nu o prea avut chef dupa supita san si de pa la 13:30-14:00 pana la 16:00 somnic dupa care iara papa san si pe la 18 facem baita cum ii asa cald peste zi dupa care papam pireu de fructe si mai atipim un picut pe la 19-19:30 otura buna de san si plecam la plimbare pana la 22 cand venim si numa motaim la san si somn ,daca cumva suntem plecati undeva si nu ii respect programu cat de cat face urat si plange
Sus In jos
swit
mamica noua
mamica noua
swit


Mesaje : 15

ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA?   ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptySam Iun 19, 2010 11:00 am

Dragi mamicute, suntem foarte fericiti cu vremea asta racoroasa k fetita noastra in sfarsit doarme de la 21.00-21.30 pana la 9.00 dimineata. Multumim pentru sfaturi, si mult succes cu bebeii.
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA?   ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:04 pm

bravoo swit dar acu mai au si eii toanee nu dorm tot timpul cat vrem noi
eu nu am probleme cu daria de genu asta
ea doarme imediat cand ai dau sticluta cu lapticc ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 284405
Sus In jos
DD
mamica super activa
mamica super activa
DD


Mesaje : 703
Varsta : 40
stare de spirit : optimista

ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA?   ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 12:13 pm

Al meu adoarme fara biberon dar ora lui frecventa este 10-11 in fiecare seara
Sus In jos
Continut sponsorizat





ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA?   ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA? - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
ORA DE SOMN TREBUIE RESPECTATA?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Ce trebuie si ce nu trebuie sa faci in vara asta
» Somnul. Cate ore de somn sunt necesare pentru un copil?
» Cat si ce trebuie sa bea sugarii?
» Ce nu trebuie sa tolereze parintii
» CAND TREBUIE SA MERGEM LA URGENTA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: TOTUL DESPRE BEBELUŞI :: Băieţeii şi Fetiţe-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente