Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Bine ati venit pe forumul: "Mamici si Bebelasi" Te asteptam!
Pentru a comunica la 5 stele pe forum trebuie sa te inregistrezi,asa ca ce mai astepti? Nu vei regreta intra acum!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  ParteneriParteneri  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Marsupiu Snugli - gen Manduca/ luna/boba
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptySam Aug 03, 2013 9:42 am Scris de adelaeu

» CAFEAUA DE DIMINEATA! 9
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Sept 26, 2012 1:43 pm Scris de andreea_k

» buna seara
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyVin Mar 30, 2012 11:44 am Scris de Anna

» Hainute, jucarii, incaltari la preturi modice
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyDum Mar 18, 2012 2:12 pm Scris de adelaeu

» Tricotaje manuale pentru copii
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Oct 26, 2011 9:53 am Scris de dina_dorina

» Recoltare celule stem
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyJoi Sept 29, 2011 12:17 pm Scris de Regina Maria

» La baby Expo barza vine cu premii de la Regina Maria
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyJoi Sept 22, 2011 2:10 pm Scris de Regina Maria

» Hainute superbe pt copilasi de toate varstele!
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Sept 21, 2011 10:33 pm Scris de liliana_c

» fetita mea are bronsita
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyJoi Sept 15, 2011 11:57 am Scris de Anna

Produsele de top!
Cele mai bune produse pentru copilul tau! Viziteaza-ne nu te vom dezamagi!
mamicagrijulie
Hainute! Si aici!
Sondaj
cine va fi pitica/ul saptamanii?
Eric
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty48%CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
 48% [ 14 ]
Maria
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty52%CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
 52% [ 15 ]
Total voturi : 29

 

 CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?

In jos 
+2
mariaa
mamicisibebelasi
6 participanți
AutorMesaj
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Feb 10, 2010 10:49 pm

Adi e mai mare si face boacane pe afara si la scoala iar Daria face multe prin casa,se urca pe scaune,trage oalele di dulap,stinge calc iar azi a fost totala...ai dadeam sa mince supica si a bagat mina in farfurie si a rasturnato pe mine,mam enervat pe moment dar cind am vazut ce moaca a facut mia venit sa rid CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? 522386
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyDum Feb 14, 2010 12:45 am

lol!
al meu mi a dat cu piciorul peste mancare si eram murdara toata,patul la fel :bom:

al meu are o mare problema cu florile :flower:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyVin Feb 19, 2010 7:01 pm

Denis trage,impinge,arunca,tipa,scoate,rastoarna,se catara,se ascunde,tranteste,se agata,sare,se arunca etc etc
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptySam Feb 20, 2010 1:05 am

lol!
Sus In jos
mariaa
mamica super
mamica super
mariaa


Mesaje : 458
Varsta : 38
stare de spirit : excelenta

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptySam Feb 20, 2010 10:07 am

numai prostii face mara numai ce nu e voie la dulat scoate tot afaraa oale farfuri mai face si bocccc cu eleee arunca toot scoate hainele dim dulapiorr stinge calculator fel si fel de prostioaree
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyDum Mar 07, 2010 2:32 am

al meu umbla peste tot,televizor,telefon se ridica in picioare la masa si trage tot,nu sta deloc are o energie,ca nu pot tine pasul cu el,ba e aici,ba e dincolo(il las pe jos si merge catel)
Sus In jos
ana_hruban
mamica super
mamica super
ana_hruban


Mesaje : 78
Varsta : 42
stare de spirit : F F BUNA DAR SE POATE SI MAI BINE

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMar Mar 16, 2010 8:19 pm

Andrei face buuuuuuuuuuuuuu si se scuipa tot.
Sus In jos
Anna
Administrator
Administrator
Anna


Mesaje : 2378
Varsta : 34
stare de spirit : super

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMar Mar 16, 2010 9:42 pm

tavalesc ce copii haiosi raluca imi scrie pe pereti se baga in dulap scoate farfuriile din dulap
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Mar 17, 2010 7:48 am

Eu m-am asigurat ridicand toate lucrurile la un anumit nivel la care nu ajunge(a) Denis-Andrei dar creste cu pasi repezi si ia o cratita din dulap,o intoarce invers,se urca pe ea si tot ajunge la ce-i face lui cu ochiul
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyJoi Mar 18, 2010 12:04 am

daria acum e mai linistita dar cind ai vine citeodata imi trage cite o palma ca ma speri
Sus In jos
liona
mamica super
mamica super
liona


Mesaje : 50
Varsta : 39

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMar Apr 13, 2010 7:02 pm

vai fetelor eu credeam ca doar el meu e ARGINT VIU,dar vad ca toata generatia de azi este la fel.Nici al meu nu sta o secunda,ma chinui si sa i pun un pampers,atata se intoarce si se suceste........
Stii ce zic eu si de altfel multa lumea mi-a spus la fel,mai bine sa fie plin de energie si sa faca boacane decat sa fie bolnav-ma refer la afectiuni de genul autism,pentru ca este un fenomen tot mai des din pacate in randul copiilor din aceasta generatie :bebenervos:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Apr 14, 2010 7:02 am

Din pacate asa este cu autismul,dar si cu viceversa: ADHD-ul care nu stiu daca poate fi preferat in locul autismului(in cazul in care, Doamne fereste,ne va fi dat sa alegem)Cred ca mai multa rabdare poti aduna in "linistea"surda a copilului decat in excesul de energie pe care-l emana celalalt caz(si mai solicitant din punctul meu de vedere)
Sa ne fereasca Dumnezeu pe toti de astfel de afectiuni!
Sus In jos
liona
mamica super
mamica super
liona


Mesaje : 50
Varsta : 39

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Apr 14, 2010 7:54 am

Da,din pacate in profesia mia m-am intalnit cu ambele afectiuni,si ce pot sa spun decat ca multumesc lui Dumnezeu ca am un copil sanatos,vesel ,energic. :mamisibebe.:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Apr 14, 2010 8:06 am

Pot fi indiscreta sa intreb de meseria ta? Poate ne impartasesti mai multe cu privire la acesti copilasi;sincer sunt un tavaluc de curiozitate,mila,necunoastere;ma incearca mai multe sentimente pt ca am intalnit si eu astfel de copii si m-au intrigat;as fi vrut sa petrec timp cu ei tocmai in incercarea de a-i deslusi
Sus In jos
mamicisibebelasi
Moderator
Moderator
avatar


Mesaje : 1961
Varsta : 41
stare de spirit : FFFFF BUNA

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Apr 14, 2010 2:49 pm

sa va spun ceo facut ficamea alaltaieri
ea ajunge sa deschida deja toate usile
eu eram in cam cu o prietena iar ea cumintica lu mama sa dus la baie si sia bagat mina in wc pina la cot si dupa statea cu mainile pe vana sa o spal
de trei ori mia facut figura in ziua respectiva
acum am pus ata la usa sa no mai poata deschide
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Iun 02, 2010 8:49 pm

cea mai recenta boacana a rebecai..a fost knd eram la cumnataºmea.Stateam cu ea de vorba si cu soraºmea,si rebek mea a luat din baie o cutie mare de crema nivea si siºa pus in kp ditamai stratu de crema ...de maini nu mai zik ce avea pe ele....si a trebuit sºo bag direct in dush k sa o curat.....si era asa uleioasa si grasa crema aia,,, CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? 93668
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Iun 02, 2010 8:51 pm

Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Iun 02, 2010 8:52 pm

dak daºti clik pe ala d mai sus se vede poza...
Sus In jos
rebek2508
mamica super
mamica super
rebek2508


Mesaje : 169
Varsta : 34
stare de spirit : foarte bunaaa

CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? EmptyMier Iun 02, 2010 8:56 pm

Sus In jos
Continut sponsorizat





CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty
MesajSubiect: Re: CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?   CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI? Empty

Sus In jos
 
CE BOACANE FAC BEBEII VOSTRI?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cate kg au bebeii vostri?
» CE FEL DE APA FOLOSITI LA BEBEII VOSTRI
» ce jucarii prefera bebeii vostri
» Ce fructe mananca bebeii vostri?
» MAI FOLOSESC SUZETA BEBEII VOSTRI?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: COPII ŞI PĂRINŢII :: Copii şi părinţii-
Mergi direct la:  

Tema creata de Geosh. pentru MamicisiBebelasi

Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente